Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Krąg kobiecej empatii

Kręgi Kobiet to nieformalne spotkania, organizowane przez kobiety na całym świecie. Dobroczynna moc spotykania się w kręgu kobiet potwierdzona jest ponad wszelką wątpliwość. Znajdziesz tu bezpieczną przestrzeń na podzielenie się trudnościami, jakie spotykasz na swojej drodze, ale i na wyrażenie wdzięczności za te większe i mniejsze sukcesy. To też okazja, aby usłyszeć o tym, przez co przechodzą inne kobiety i jak sobie z tym radzą. Okazja do czerpania wiedzy z doświadczeń innych.

“Krąg Kobiecej Empatii” to miejsce, gdzie chcemy budzić w kobietach świadomość ich wewnętrznej mocy, seksualności i kobiecości. Dlaczego Krąg Kobiecej Empatii? Empatia to jeden z najważniejszych składników relacji, z samą sobą oraz innymi. Jak powiedział Wojciech Eichelberger: “Nic bardziej nie jest ludziom potrzebne w dzisiejszych czasach niż empatia, dla siebie nawzajem, dla planety i jej odwiecznych mieszkańców.”

Jak wyglądają spotkania? Spotkania moją luźny charakter, ich przebieg wynika w dużej części z potrzeb uczestniczek. Przede wszystkim rozmawiamy o tym, co jest w nas żywe, skłaniając się ku refleksji, co jest tak naprawdę ważne w danym momencie życia. Będą też kręgi tematyczne dotyczące: relacji z najbliższymi, złości, odwagi, granic, seksualności i wdzięczność. Podczas spotkań obowiązują zasady: nieoceniania, słuchania się nawzajem, nie dawania rad, dobrowolności oraz poufności.

Zapraszamy na cykliczne spotkania “Krąg Kobiecej Empatii”.

Ilość miejsc 12, czas trwania każdego spotkania 2 h, spotykamy się we wtorki, w godzinach 9.30 – 11.30.

Koszt wejściówki: 50 zł.

1 Comment

 1. Shona
  29 listopada, 2022 @ 1:32 pm

  I like the helppful inf you prtovide iin your articles.
  I’ll bookkmark your weblolg andd check again here frequently.
  I amm quite certain I’ll learn many new stuff righjt here!
  Good luck ffor the next!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *